Co je Pivo Jinak? - OLD

 

Kdo jsme?

PIVO JINAK je předplatitelský pivní klub, který přináší možnost ochutnat unikátní pivní speciály z různých koutů České republiky. Společně s námi ochutnáte jedinečná řemeslná piva z různých českých, moravských a slezských minipivovarů – piva vařená lokálně, s poctivostí, láskou a důrazem na kvalitu surovin. Dodáváme Vám piva, ke kterým se v supermarketech a často ani v pivotékách běžně nedostanete.

predplatne-remeslnych-piv-z-minipivovaru-01

Jak fungujeme?

  • Usnadňujeme kontakt mezi českými minipivovary a milovníky piva. 
  • Každý měsíc vybereme několik výtečných řemeslných piv z aktuální nabídky různých českých minipivovarů a poskládáme je do degustačních pivních boxů.
  • Boxy obsahují 6 nebo 12 piv. Každé pivo je jedinečné a dáváme důraz, aby v boxu byly vždy zastoupeny různé pivní styly a chutě (ležák, IPA a její varianty, pšeničná pivka, porter, stout, rauchbier, märzen, gose, gruit a další). Ke každému pivu je přiložena sběratelská pivokarta s informacemi o daném pivu.
  • Vy si boxy objednáte a my Vám je kamkoli v ČR osobně dovezeme
  • Pivní boxy nabízíme ve variantě MALÝ PIVNÍ BOX (6 piv) a VELKÝ PIVNÍ BOX (12 piv) a lze si je předplatit na 1, 3, 6 nebo 12 měsíců.
  • Boxy expedujeme jednou měsíčně, a to vždy 2. nebo 3. týden v měsíci.

Boxy můžete zakoupit buď pro sebe, nebo jimi potěšit Vaše blízké. Je to originální dárek pro různé příležitosti (narozeniny, svátky, výročí, Vánoce, Velikonoce atd.). Při koupi jako dárek Vám zdarma navíc připravíme originální dárkový certifikát s osobním věnováním. Až si bude obdarovaný piva vychutnávat, vždycky si na Vás vzpomene.

 

Přidejte se k nám!

Vaše PIVO JINAK

Vašek, Michal

DSC_4077DSC_4074